Running dinner 31 maart

Op vrijdag 31 maart a.s. willen we opnieuw het ‘running dinner’ organiseren. Dit idee komt voort uit eerdere jaren en is afgelopen november opnieuw een groot succes gebleken! Maar waarom het running dinner?
Het idee is dat alle jongeren van onze gemeente op bezoek gaan bij ouderen om samen te eten en hierbij verschillende leeftijden met elkaar in verbinding te laten brengen.

Voor deze avond zijn we op zoek naar ongeveer 24 adressen die bereid zijn om één gerecht te koken, we zouden het leuk vinden als de 65+’ers van onze gemeente breed zijn vertegenwoordigd hierin. De jongeren zullen in kleine groepjes van 3 of 4 personen langskomen.

De bedoeling is dat elk groepje op bezoek komt op drie verschillende adressen om daar respectievelijk een voorafje, hoofdgerecht en een toetje te eten. De nadruk ligt niet op het eten (dus maak het je vooral lekker gemakkelijk), maar juist op de ontmoeting met elkaar.

Informatie rondom de avond:

17.00 – 18:00 uur: Voorgerecht
18:15 – 19.15 uur: Hoofdgerecht
19:30 – 20:30 uur: Nagerecht

-> Aanmelding kan bij Lauren, Egbert of via het aanmeldformulier (bij de ingang van de kerk)